Uudised

GLIMSTEDT nõustas Levikom Eesti OÜ-d lepingu sõlmimisel LPWA võrgulahenduste pakkujaga2017-02-21

Eesti esimese asjade interneti võrgu NORAnet operaator Levikom sõlmis lepingu juhtiva LPWA (Low Power Wireless Access) võrgulahenduste pakkujaga Actility, et rajada Eestisse maailma esimene avatud väärtusahelaga IoT-võrk. GLIMSTEDT nõustas Levikom´i unikaalse lepingu läbirääkimistes Actility’ga.

Senise võrgu üleviimine uuele, erinevate raadiovõrkude toega ja positsioneerimist võimaldavale tehnoloogiale viiakse lõpule aprilliks, pärast mida alustatakse ka võrgu leviala laiendamist üle Eesti. Levikom kavatseb uudset võrguarhitektuuri ja ärimudelit tutvustada koos oma tehnoloogiapartneritega üle maailma. Levikom`i täieliku pressiteate leiate siit.

GLIMSTEDT`i meeskonda juhtis partner Priit Lätt ning sellesse kuulusid advokaadid Triin Siil ja Mari-Liis Orav.

Levikom on kohalikul kapitalil baseeruv ettevõte, mis pakub ülikiire interneti-, televisiooni-, asjade interneti, telefoni- ning IT-taristu ja pilveteenuseid ühtsetes teenusepakettides kodu- ja äriklientidele üle Eesti. Levikomi juhtmeta lairibavõrgud katavad rohkem kui 65 protsenti Eesti elanikkonnast. Levikom on Eesti esimese avatud asjade interneti võrgu NORAnet operaator. KONTAKT

Kai 1, Tallinn, Estonia