fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Anneliis Feenstra

Anneliis Feenstra

Advokaat

Anneliis on töötanud üle 15 aasta juristi ja advokaadina muuhulgas regiooni juhtivas advokaadibüroo Sorainen ja olnud Baltikumi juhtiva jaekaubandusettevõtte Maxima õigusosakonna juhataja. Tal on seega rohkelt kogemusi  ettevõtete ees seisvate keeruliste õigusküsimuste lahendamisel. Ta mõistab hästi ettevõtete toimimise loogikat ja saab aru, mida juhid ja omanikud õigusnõustajalt vajavad.

Anneliis on kogenud tehingute nõustaja fookusega ärikinnisvaral. Ta oskab hästi tehinguid juhtida vastavuskontrollist kuni lõpuleviimiseks vajalike toiminguteni. Lisaks mõistab ta hästi kohtumenetlusi ja oskab seega nõu anda ka keerukates vaidlustes. Töökogemus Maxima peajuristina võimaldab tal hästi nõustada äriühingu juhtimisel tekkivates igapäevastes küsimustes, sh töösuhetes. Anneliis on seega mitmekülgne ja oskab ruttu leida lahendusi ka kõige keerulisematele õigusküsimustele, mis ettevõtjal tekkida võivad.

Tema töökogemus Eesti Haigekassa juristina pärast Eesti liitumist Euroopa Liiduga andis talle hea arusaamise avalike halduse toimimisest. See annab talle eelise planeerimist ja ehitust puudutavate vaidluste lahendamisel kohaliku omavalitsusega, mille osas tal on samuti arvestatav kogemus.

Töökogemus

  • Advokaadibüroo SORAINEN (advokaat)
  • MAXIMA Eesti OÜ (peajurist)
  • Eesti Haigekassa (õigusnõustaja)

Haridus

  • Tartu Ülikool, õigusteaduskond, B.A & M.A (2004)
  • University of Cape Town, diplom keskkonnaõiguses  (2010)

Valdkonnad

Keeled

Eesti keel, inglise keel

Liikmelisus

  • Eesti Advokatuur (liikmelisus peatatud)