fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006

Pangandus & finantseerimine

Glimstedt on panganduse ja finantsvaldkonna advokaadibüroo, mil tõestatud kogemus kõrgetasemeliste õigusteenuste pakkumisel finantsasutustele, äriühingutele, riskikapitalistidele ja fintech-ettevõtetele.

Meie kogenud advokaatide meeskonnal on laialdased teadmised erinevate finantsasutuste asutamise, väärtpaberistamise, finantsinstrumentide ja kapitalinõuete vallas.

Meie õigusteenused hõlmavad igakülgset tuge sellistes valdkondades nagu rekapitaliseerimine, finantstooted, compliance, KYC, AML, regulatiivküsimused ja ettevõtte juhtimine. Oleme tugevad rahvusvahelise finantsõiguse ning piiriüleste pangandus- ja finantstehingutes navigeerimisel. Omame teadmiseid ja kogemust finantsturgude regulatsioonist ja nii oleme spetsialiseerunud ka riskijuhtimisele, väärtpaberiõigusele, finantssektori M&A‘le ning vaidluste lahendamisele.

Pakume laia valikut teenuseid, mis vastavad finantssektori erinevatele aspektidele, alates varahaldusest, kindlustusest ja tarbijarahanduse reguleerimisest kuni kaubanduse rahastamise, struktureeritud finantseerimise ja kinnisvara finantseerimise seaduseni. Meie meeskonnal on suured kogemused tuletisinstrumentide ja struktureeritud toodete, makseteenuste eeskirjade, finantsteenuste uurimise ja finantsturu infrastruktuuri seadustega seotud küsimuste käsitlemisel.

Mõistes finantssektori pidevalt areneva maastiku, oleme kursis uuenduslike finantslahenduste juriidiliste aspektidega, nagu krüptovaluuta ja plokiahela reguleerimine, digitaalne pangandus ja jätkusuutlik rahandus. Olles tugevalt pühendunud tööstusharu esirinnas püsimisele, anname ka ekspertnõuandeid ESG ja mõjuinvesteeringute, IPOde ja väärtpaberipakkumiste, laenukapitali ja aktsiakapitali turgude kohta.

Meie missiooniks on pakkuda õigusabi, mis on kohandatud teie unikaalsetele vajadustele. Oleme uhked oma pühendumuse üle anda põhjalikke juhiseid regulatiivsete kapitali– ja likviidsusnõuetemikrokrediidi– ja muude pangandus– ja finantssektori oluliste aspektide kohta.

Meie meeskond aitab teid keerulistes küsimustes, mis on seotud riskikapitalifondide, probleemsete võlgnevuste, sündikaatlaenudefinantsvõimenduse ja erinevate finantseerimisstruktuuridega. Samuti nõustame altkäemaksu- ja korruptsioonivastaste nõuete täitmise, kindlustus- ja edasikindlustusõiguse ning finantsteenuste litsentseerimise kohta.

Meie teadmised laienevad kasvavale fintech-sektorile, kus pakume juriidilist nõu finantstehnoloogia õiguse, digitaalpanganduse ja normidele vastavust kujunemisjärgus tehnoloogiatele. Meie tiim on kursis viimaste trendidega, tagades, et oleme alati valmis lahendama teie ees seisvaid uusi väljakutseid.

Glimstedt on pühendunud personaalsete, tulemustele orienteeritud juriidiliste lahenduste pakkumisele pangandus- ja finantsteenuste sektoris. Meie pühendumus, teadmised valdkonnast ja ulatuslikud kogemused teevad meist ideaalse partneri panganduse ja rahanduse keerulisel õigusmaastikul navigeerimiseks.

Võta meiega ühendust

Aleksandr Kostjukevits
Aleksandr Kostjukevits
Välisnõunik
Janus Paurman
Janus Paurman
Maksukonsultant