fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006

Finance Monthly Global Awards 2013 Winner

Finance Monthly on äri- ja finantsjuhtidele suunatud ülemaailmne ajakiri, mis tunnustab advokaadibüroosid ja advokaate silmapaistvate töötulemuste ja pühendumuse eest.

International Law Office – Client Choice 2012

International Law Office (ILO) annab alates 1998. aastast välja auhinda Client Choice, mis premeerib iga-aastaselt neid advokaadibüroosid ja partnereid, keda on eriliselt kiidetud ja esile tõstetud kvaliteetse klienditeeninduse poolest. Meid tunnustatakse kui advokaadibürood, kes näitab üles erilist hoolt oma klientide suhtes, keskendudes teenuse kvaliteedile ja väärtuse loomisele.

The Legal 500: Europe, Middle East & Africa

Legal 500 on mainekas õigusturu ülevaateid koostav väljaanne, mida on avaldatud juba üle 20 aasta. Väljaanne pakub kõige ulatuslikumat ülevaadet hetkel saadavate õigusteenuste osutajate kohta enam kui sajas riigis.

Chambers Global

Chambers Global on uurinud õigusteenuste turgu alates 1999. aastast rohkem kui 180 riigis, kaardistades maailma juhtivad advokaadid ja advokaadibürood läbi intervjuude tuhandete juristide ja nende klientidega.

Chambers Europe

Chambers Europe on juba alates 1999. aastast uurinud põhjalikult tuhandete juristide ja nende klientidega läbiviidud intervjuude kaudu Euroopa õigusteenuste turgu, et teha kindlaks juhtivad advokaadid ja advokaadibürood kogu Euroopas.