fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Glimstedt laieneb: uus esindus Göteborgis

Glimstedt laieneb: uus esindus Göteborgis

Alates 1. juulist ühineb Glimstedt’iga Elison Wahlin Law Firm. Uue büroo ekspertiisiks on äriõiguse lahendused ning fookuses on äriõigus, pankrotiõigus, M&A, kinnisvara ja ehitus, vaidluste lahendamine ning finantspereõigus.

Elison Wahlin Law Firm – tulevikus Glimstedt Göteborg – asub Rootsi suuruselt teises linnas, Göteborgis.

“Glimstedt’il on pikk ajalugu ja pühendunud töötajad ning on rõõm peagi olla kättesaadav ka Rootsi suuruselt teises linnas,” ütleb Frida Keyling, Glimstedt Swedeni tegevjuht, ja lisab “Uus Göteborgi esindus on osa meie pikaajalisest laienemise strateegiast, mis tugevdab meie positsiooni turul. On oluline, et suudaksime pakkuda meie klientidele Lääne-Rootsis kvaliteetset õigusnõustamist ning ekspertteadmisi.”

Elison Wahlin Law Firm saab nime Glimstedt Göteborg 1. juulil 2024. Laiendus hõlmab ka plaane uute töötajate värbamiseks.

“Glimstedtiga liitumine on põnev võimalus. Saame osaks organisatsioonist, millel on lai valdkondade eksperditeadmisi ja suurepärane geograafiline katvus. Glimstedti liitumisega saame pakkuda oma klientidele rohkem võimalusi spetsialiseeritud nõustamiseks erinevates õigusvaldkondades. Ootame huviga oma teadmiste ja kogemuste jagamist uute kolleegidega ning koos jätkame kõrgekvaliteedilise õigusteenuse pakkumist meie praegustele ja tulevastele klientidele,” ütleb Niclas Elison, tulevase Glimstedt Göteborg partner.

Glimstedt on 1932. aastal Rootsis asutatud õigusbüroo, mille esindustes Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus töötab üle 250 õigusala eksperdi. Glimstedti partnerbüroo Ukrainas on Ilyashev & Partners.

Kontaktisikud: Tarmo Repp, Marko Pikani, Leho Pihkva, Randu Riiberg