fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Glimstedt Estonia on Eesti Gasellettevõte 2022

Glimstedt Estonia on Eesti Gasellettevõte 2022

Äripäeva Gasellettevõtete edetabelisse on peale restruktureerimist jõudnud Glimstedt Estonia. Uus võimekas meeskond kannab endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus.

 Glimstedt Estonia kuulub rahvusvahelisse advokaadibüroo võrgustikku, kus töötab kokku üle 250 jurist-advokaadi Rootsis, Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas.

Gasellettevõtete definitsioon on pärit USA-st. David L. Birch avastas üheksakümnendatel, et majanduse panevad liikuma teatud liiki ettevõtted. Mingitel perioodidel on need ainsad, mis loovad uusi töökohti. Sellist tüüpi ettevõtete osakaal on 3-5% kõikidest tegutsevatest ettevõtetest.

 

Glimstedt Estonia partneri Leho Pihkva sõnul on büroo gasell-staatuse taga edukas restruktureerimisprotsess ja võime muutunud keskkonnas oma koht leida:

„Viimastel aastatel oleme pööranud tähelepanu meeskonna täiendamisele nii kogenud ekspertide kui ka uute talentidega, mis võimaldab kliente mitmekülgsemalt toetada. Veebruaris alanud Venemaa agressioon on aktiivselt meie fookusesse toonud ka Ukraina – oleme koostöös meie Ukraina bürooga Ilyashev & Partners ja Ukraina-Eesti Tööstuskojaga Ukrainat toetanud nii rahaliselt kui ka erinevate algatustega.“

Äripäev annab Gasellettevõtete edetabelit välja aastast 2000. Igal aastal jõuab Gaselli edetabelitesse umbes 1000 (ehk vähem kui 1% Eesti ettevõtetest) kiiresti arenevat ettevõtet ehk just nii paljud Eesti ettevõtteid vastab ettevõtmise tingimustele.

 

Kontaktisik: Leho Pihkva