fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Glimstedt jätkab Nordic Real Estate Forum’i õiguspartnerina

Glimstedt jätkab Nordic Real Estate Forum’i õiguspartnerina

Nordic Real Estate Forum 2024 toob kokku umbes 400 osalejat enam kui 10 riigist ning sellel osalevad oma valdkonna tunnustatud eksperdid. Glimstedt on ka 2024. aastal Baltimaade ja Skandinaavia juhtiva kinnisvarafoorumi õiguspartner.

Koostöö foorumiga on hea võimalus kohtuda klientide ja heade partneritega.

“Tänavune foorum keskendub väljakutsetele ja muutustele kinnisvarasektoris, mida on põhjustanud muu hulgas intressimäärade tõus, Venemaa agressioon Ukrainas ning majanduslangus Rootsis ja Soomes. See on oluliselt mõjutanud ka meie kliente,” ütleb Randu Riiberg, Glimstedti partner.

Glimstedtil on üle 20 aasta kogemust klientide nõustamisel kinnisvarasektoris. Vaatamata ärikinnisvara mahu langusele on Glimstedt osalenud mitmes suures kinnisvaratehingus ja arenduses Baltikumis, Rootsis ja ka Ukrainas. Samuti on märkimisväärselt kasvanud meie tegevus taastuvenergia valdkonnas.

Advokaadibüroo Glimstedt asutati Rootsis 1935. aastal. Oleme üks vanimaid advokaadibüroosid piirkonnas ja tegutseme Baltikumis alates 1997. aastast. Lisaks sõlmisime 2022. aastal koostöölepingu Ukraina juhtiva advokaadibürooga Ilyashev & Partnerid.

Glimstedtil on laialdased teadmised oma klientidele strateegilise toe pakkumisel, sealhulgas ühinemiste ja omandamiste, vaidluste lahendamise, kinnisvara, nõustamise, maksejõuetuse, intellektuaalomandi, uute ärisuundade ja muu osas.

Nordic Real Estate Forum 2024 toob kokku umbes 400 osalejat enam kui 10 riigist ja seal osalevad oma valdkonna tunnustatud eksperdid. Sel aastal on loodud võimalus osaleda veebipõhiselt neile, kes ei saa Tallinnasse reisida. Lisateavet ja foorumi programmi leiab konverentsi veebilehelt: www.nordicreforum.com.

Täname Nordic Real Estate Forum’t usalduse ja koostöö eest.

Nordic Real Estate Forum 2024 partnerid on Swedbank, Newsec, East Capital Real Estate, Colonna Grupp, Baltic Horizon Fund, Advokaadibüroo Glimstedt, Sirin, Topsli, Profitus ja Europark. Foorumit korraldavad Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid.

Kontaktisikud: Randu Riiberg, Leho Pihkva, Marko Pikani