fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Glimstedt pakub õigusnõustamist startupile Sportivebuddy

Glimstedt pakub õigusnõustamist startupile Sportivebuddy

Sportivebuddy, spordikogukonna rakendus, mis muudab spordihuviliste omavahelist suhtlemist, sai ülimalt positiivset vastukaja StarterTallinna startup võistlusel. Osa nende teise koha auhinnast on Glimstedt Estonia õigusnõustamine partner Marko Pikani juhtimisel.

Sportivebuddy loojaks on Elnur Valikhanli Aserbaidžaanist, kes koges puuduvat suhtlusvahendit alustades õpinguid Eestis ja soovis leida treeningukaaslasi. Hoolimata sotsiaalmeediast kui tavalisest kanalist selliste ühenduste jaoks, osutus see Eestis värskelt kanda kinnitanud Elnurile ebaefektiivseks. Tulemuseks Sportivebuddy  – platvorm, mis meenutab Tinderit spordihuvilistele ja eesmärgiks aidata kokku viia treeningupartnerid.

Elnur: “Ma sain kiiresti aru, et selline vajadus ei ole unikaalne. Näiteks ka minu emal, kes soovib trenni teha Bakuus, on sarnane vajadus.” Idee leidis kõlapinda ning ulatusliku turu-uuringu ja kasutajakäitumise analüüsi tulemusel sai Sportivebuddy reaalsuseks, teenides teise koha Nexpo Tallinn raames toimunud StarterTallinn konkursil.

Marko Pikani Glimstedtist rõhutas fookuse ja teostusvõime tähtsust arendustegevuses, kiites Sportivebuddyt selge visiooni ja järjepideva pingutuse tulemusena saavutatud hea näitena. Glimstedt toetab Sportivebuddyt muuhulgas investoritega suhtlemisel.

Üks Sportivebuddy väljakutsetest on turvalise lahenduse loomine ja kasutajate roll turvalisuse tagamisel, valeprofiilide raporteerimisel ja andmete kontrollimisel.

Sportivebuddy on hetkel saadaval demona ja oodatav lansseering toimub 2024. aastal, esiti inglise keeles. Rakenduse kättesaadavus laieneb vastavalt turu/keele nõudlusele, pakkudes alguses tasuta teenuseid, hiljem spetsiifilisemaid teenuseid vastavalt kasutajaprofiilidele.

Sportivebuddy olulised faktid:

  • Asutaja: Elnur Valikhanli Aserbaidžaanist, kes hetkel teeb magistrikraadi Taltech Tallinna Tehnikaülikoolis.
  • Asutatud: 2023
  • Idee: Sündinud isiklikust vajadusest leida treeningukaaslane pärast Eestisse kolimist.
  • Edu võti: Piiratud eelarve oludes fookuse säilitamist.
  • Meeskond: Motiveeritud sõprade ja pere grupp, kel vajalikud oskused ning nõuandjate võrgustik.
  • Rahastamine: Isiklikud säästud, eesmärk säilitada kontroll ja fookus, vältida varajasi investoreid.
  • Rakendus: Demo saadaval, lansseeering 2024. aastal.

Kohtu Sportivebuddyga:

  • Jaanuar 2024 – Startup/Latitude 2024 Tartus.
  • Aprill 2024 – Startuo vistlus San Franciscos.

Kui vajate abi uue ettevõtte/startupi loomisel, võtke meiega ühendust aadressil tallinn@glimstedt.ee.

Kontaktisik: Marko Pikani