fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Maria Veermäe

Maria Veermäe

Advokaat

Maria on GLIMSTEDTi advokaat, kes tegeleb põhiliselt riigihangetega seotud küsimustega, samuti omab ta pikajalist kogemust tööõiguse, andmekaitse, äriõiguse, kinnisvara- ja ehitusõiguse valdkonnas.

Maria on töötanud valdkonnas üle 10 aasta. Suurema osa sellest ajast on ta praktiseerinud erinevate ettevõtete sisejuristina (inhouse lawyer). Tal on väärtuslik oskus näha ettevõtete toimimist ja õigusvaldkonna vajadusi ning probleemide lahendamist klientide poolelt. Ta on juhtinud erinevate ettevõtete õigusvaldkondi ja toetanud juhtkondasid nende tegevuses, sealhulgas tegutsenud ühe Eesti suurema teedeehitusettevõtte Verston õigusvaldkonna juhina. See on võimaldanud tal puutuda kokku laia õigusvaldkondade ringiga ning leida lahendusi väga erinevatele probleemidele.

Eelnevalt on ta töötanud Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuses. Igapäevaselt riigihangete õigusnõunikuna tegutsemine suurimas riigihankeid korraldavas asutuses kindlustas ta veelgi oma eksperdi staatust riigihangete valdkonnas. Maria on osalenud erinevates hankemenetlustes nii hangete korraldamisel kui ka esindades RKIK-i vaidlustuskomisjonis erinevate vaidlustuste menetlemisel. Viidatud kogemuse baasil on Marial lisaks varasemale pakkuja rollis osalemisele (muuhulgas tegutsemine Verstonis) suutlikkus näha riigihankeid ka hankija rollist lähtuvalt. See annab talle tugeva konkurentsieelise paljude teiste valdkonna spetsialistide ees.

Maria kogemus tugevdab meie büroo profiili riigihangete valdkonnas ja toetab Glimsedti ärisuunda, milleks on ettevõtete sisejuristi teenuse pakkumine. Maria kogemustepagas ettevõtete sisejuristina töötamisel täiendab veelgi meie muu meeskonna kogemusi ettevõtete sisejurist rolli täitmisel.

Maria sobib hästi meie meeskonda oma praktilise kogemusega klientide juures ja avalikus sektoris töötamisega.

 

Töökogemus

  • Advokaadibüroo Consensus OÜ – jurist
  • AS Turvamaailm – õigusvaldkonna juht
  • AS Metus-Est – jurist, õigusvaldkonna juht
  • Verston Ehitus OÜ – õigusvaldkonna juht ja hankespetsialist, juhatuse assistent
  • Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus – õigusnõunik riigihangete küsimuses

Haridus

  • Tartu Ülikool, täiendusõppeprogramm “Psühhiaatria kohtumenetluses” (2023)
  • Tallinna Tehnikaülikool, õigusteadus M.A, cum laude (2020)
  • Tallinna Tehnikaülikool, õigusteadus B.A (2015)