fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Glimstedt koolitab: Hankelepingu tühisuse tuvastamisest vaidlustuspraktika näitel

Glimstedt koolitab: Hankelepingu tühisuse tuvastamisest vaidlustuspraktika näitel

15. veebruaril toimub “Riigihangete veebikonverents”, kus Glimstedti riigihanke eksperdid Ringo Heidmets ja Maria Veermäe räägivad hankelepingu tühisuse tuvastamisest.

Riigihangete veebikonverents 2024” on mõeldud hankespetsialistidele, haldusjuhtidele, juristidele, advokaatidele, riigi- ja KOV-esindajatele, juhtidele ning kõigile teistele huvilistele, kes tegelevad riigihangete korraldamisega ja riigihangetel osalemisega. Mitmekülgne infopäev julgustab riigihangetel osalema ja vajadusel ka õigust nõudma.

Glimstedti riigihanke ekspertide Ringo Heidmetsa ja Maria Veermäe, kelle kogemus hõlmab nii korraldaja, pakkuja kui ka hankija rolli, koolituse teemaks on “Hankelepingu tühisuse tuvastamisest vaidlustuspraktika näitel” ning teemat käsitletakse läbi praktikas aset leidnud vaidluste – osalege kindlasti koolitusel!

Võtke ühendust meie hanke meeskonnaga kui teile tundub, et teile sobiva riigihanke alusdokumendid soosivad mõne konkurendi kindlat toodet, hankija antud selgitused ei vasta sisuliselt põhjendatud küsimustele või tehtud otsused on äärmiselt küsitava väärtusega või teil on riigihangetega seoses muud küsimused.

Pakume võimalust hinnata riigihangete vaidluste pidamise perspektiivi ja anname teie probleemile strateegilise hinnangu enne sisulise töö alustamist. Võtke ühendust tallinn@glimstedt.ee või ringo.heidmets@glimstedt.ee

Kontaktisikud: Ringo Heidmets, Maria Veermäe