fbpx
VÕTA ÜHENDUST
tallinn@glimstedt.ee +372 622 6006
Glimstedt nõustas VPH Group’i Kurna Pargi arendust

Glimstedt nõustas VPH Group’i Kurna Pargi arendust

Glimstedti kinnisvara- ja tehingumeeskond, mida juhib vandeadvokaat Randu Riiberg ja kuhu kuuluvad Maria Veermäe, Leho Pihkva ja Sandra Valdek, nõustas VPH Groupi Kurna Park’i arendust.

Kurna Park on 2023. aasta Eesti suurim kinnisvaraarendus, mille koguinvesteering ületab 30 miljonit eurot.

Glimstedti meeskond on mänginud olulist rolli VPH Groupi toetamisel nende tegevuste planeerimisel Eestis. Partner Randu Riiberg oli nõustaja kinnistu soetamisel IKEA-lt, aitas realiseerida äriühingu loomist arenduse omandiõiguseks ning juhtis olulisi tehinguid projekti käigus, sh rahastuse kindlustamine LHV-st ja koostöö peatöövõtjaga Mapri.

Operatiivtasandil kasutati partner Leho Pihkva ulatuslikku ekspertiisi standardiseeritud üürilepingute koostamiseks üürnikele ja advokaat Maria Veermäe viis läbi üüriläbirääkimisi lepingupartneriga, et tagada parimad lahendused kõikidele osapooltele.

Lisaks Kurna Park’ile kuulub VPH Groupi portfelli Saga kaubandus- ja elustiilikeskus IKEA naabruses Riias, Una kaubanduspark Vilniuses, Liepu 81 kaubanduspark Klaipedas, samuti on ettevõttel ärihoone Pärnus, kus avati uus Rimi kauplus 2023. aasta juunis.

Lugege lisaks: Eesti suurima ärikinnisvaraarendusega said hakkama leedukad

Foto: Taavi Sepp (Postimees)

Kontaktisikud: Sandra Valdek, Randu Riiberg, Maria Veermäe, Leho Pihkva